События

Главная  |  Посетителям  >  События  >  Šventinis koncertas „Kalėdos su Sauliumi Petreikiu“

Šventinis koncertas „Kalėdos su Sauliumi Petreikiu“

Šventinis koncertų ciklas KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE 2018

28 December 2018, 19.00–21.00

SAULIUS PETREIKIS
su grupe ir styginių kvartetu

Programoje – autorinės kompozicijos ir improvizacijos.

Saulius Petreikis – vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, kurio koncertuose stebina gebėjimas suderinti gaivališką pirmapradiškumą ir jausmingą kūrybą. Atlikėjo daugiaplaniškumą padeda atskleisti pasitelkiami skirtingi instrumentai ir nuolatinis ieškojimas – atlieka tiek optimistišką, gyvybingą muziką, tiek melancholišką, gedulingą. Šiame kontrastų kupiname kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansurės fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis arba airiškos fleitos, kuriomis atliekama šokių muzika. Visi S. Petreikio pasitelkiami instrumentai – tai tik didingo medžio, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, šakos, todėl muzika skatina vienybės jausmą. Kartais tai eksperimentas, o kartais išliekamąją vertę turinti struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folkloro iki modernios World muzikos ir netgi su ekspresyvaus džiazo elementais. Šis koncertas yra kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, jos gidas S. Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas.

„Valdovų rūmai yra išskirtinė vieta, čia jau seniai norėjau surengti koncertą, – apie artėjantį koncertą mintimis dalijosi Saulius Petreikis. – Tokia ypatinga proga muzikuosime drauge su styginių kvartetu. Prie grupės prisijungs ir Rimvydas Mitkus, jis gros renesansiniais vargonėliais. Klausytojus pabandysime perkelti į laiko rūmus. Papasakosime muzikines amžių istorijas apie mūsų kraštą, draugystę ir meilę gyvenimui.“


Bilietų kainos
14, 18, 21, 24 Eur

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų kasose, „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).

Su kortele „Daily Card“ dviem bilietams taikoma 20 proc. nuolaida.
Vaikams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.
Bilietų su nuolaida skaičius ribotas!


Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.


2018-11-26
Главная  |  Посетителям  >  События  >  Šventinis koncertas „Kalėdos su Sauliumi Petreikiu“