Wydarzenia

Strona główna  |  Zwiedzającym  >  Wydarzenia  >  Pieśni Bożonarodzeniowe z „Jazz Island“

Pieśni Bożonarodzeniowe z „Jazz Island“

Šventinis koncertų ciklas KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE 2017

27 December 2017, 19.00–21.00

SOLD OUT

Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė
JAZZ ISLAND

„Jazz Island“ – Lietuvos pasididžiavimas. Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai – tituluoti atlikėjai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, surengę daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. 2014 m. lapkritį grupė surengė solinius koncertus prestižinėse didžiausių Estijos ir Kinijos miestų scenose.
Grupė įkurta 1991 m., šiuo metu dainuoja jau septinta dainininkų karta. Kolektyvas yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ apdovanojimus. 2012 m. grupė dalyvavo vokalinių ansamblių konkurse „Iš sidabro šulinių“ ir buvo pripažinta absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu, iškovojo visų trijų konkursinių programų didžiuosius prizus už folklorinės, džiazo ir populiariosios bei klasikinės muzikos atlikimą.

Bilietų kainos: 8, 12, 15, 18 Eur


Koncertas su pertrauka.Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų muziejaus kasose (nuo lapkričio 21 d.), „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptaranavimo mokesčiai).

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.
Pateikus „Omni ID“ kortelę, 2 bilietam taikoma 20 proc. nuolaida.
Vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.


2017-12-12
Strona główna  |  Zwiedzającym  >  Wydarzenia  >  Pieśni Bożonarodzeniowe z „Jazz Island“