Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Virtuali renesansinio šokio pamoka „Pažintis su Renesanso šokiu ir etiketu (teorija ir praktika)”

Virtuali renesansinio šokio pamoka „Pažintis su Renesanso šokiu ir etiketu (teorija ir praktika)”

Šv. Cecilijos senosios muzikos festivalis

2020 m. gruodžio 19 d., šeštadienis, 12.00–12.20 val.
Valdovų rūmai

Apgailestaujame, kad dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos šalyje negalėsime Jūsų pakviesti į šią pamoką muziejuje bei informuojame, kad jivyks be žiūrovų ir pagal galimybes bus tiesiogiai transliuojama numatytu laiku Valdovų rūmų muziejaus paskyroje socialiniame tinkle„Facebook“: https://www.facebook.com/valdovurumai

Kviečiame prisijungti prie mūsų virtualios bendruomenės ir sekti naujienas!

Edukacinis Šv. Cecilijos senosios muzikos festivalis Valdovų rūmų muziejuje pirmą kartą surengtas prieš 10 metų. Ši sukaktis šiemet sutampa su Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto 500-iomis gimimo metinėmis.

Šia proga istorinio šokio profesionalai atskleis Baldasarės Kastiljonės (Baldassare Castiglione) „Dvariškio“ knygoje aprašytas dvariškių etiketo subtilybes, pademonstruos italų XVI a. šokio meistrų Fabricijaus Karozo (Fabritio Caroso) bei Čezarės Negrio (Cesare Negri) šokio traktatuose užrašytą šokių stilių ir pakvies išmokti keletą vieno reprezentatyviausių XVI a. šokių Pavana žingsnelių.

Jūratė Širvytė-Rukštelė– istorinis šokis

Edmundas Žička – istorinis šokis

Pamoka skirta visiems, besidomintiems istoriniu šokiu

Daugiau informacijos tel. (8 5)261 7445 arbael. paštu edukacija@valdovurumai.lt.

 

Projekto partneriai

Kaimų bendruomenė „Viltija“

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla 

Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras

Atnaujinta
2020-11-24
Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Virtuali renesansinio šokio pamoka „Pažintis su Renesanso šokiu ir etiketu (teorija ir praktika)”