Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Kultūros paveldo tyrimų pristatymas. Literatūros studijos

Kultūros paveldo tyrimų pristatymas. Literatūros studijos

Viešų paskaitų ciklas „Šviežia istorija“

2019 m. gegužės 9 d., ketvirtadienis, 18.00–19.30 val.
Valdovų rūmų Renginių salė

Pranešimo tema
Skaityti Dantės „Dieviškąją komediją“ 2019-aisiais: poetika, idėjos, recepcija.

Apie pranešėją
Aistė Kiltinavičiūtė Kembridžo universitete (Jungtinė Karalystė) yra gavusi anglų literatūros bakalauro diplomą su pagyrimu (2016) ir lyginamosios literatūros magistro diplomą su pagyrimu (2017). Šiuo metu tame pačiame universitete siekia įgyti daktaro laipsnį. Jos specializacija – Viduramžių italų poezija. Aistės disertacijos tema yra „Kūno vaizdavimas, juslės ir vaizduotė Dantės „Komedijoje“.


Apie projektą
Viešų paskaitų ciklas „Šviežia istorija“ skirtas pristatyti naujus mokslinius tyrimus ir naujus tyrėjus. Projekto pranešimus skaito doktorantai ir mokslininkai, įgiję patirties skirtingų šalių mokymosi sistemose. Tokiu būdu bus sudaryta galimybė susipažinti su įdomiais tyrimais, taip pat su mokymosi bei studijų pobūdžiu iš įvairių šalių perspektyvų.

Planuojamos temos apima tiek teorinių, tiek praktinių tyrimų kryptis antropologijos, archeologijos, literatūros bei fizikos mokslų srityse. Visus pranešimus sieja vienas aspektas – kultūros paveldas, jo tyrimai, išsaugojimo bei pristatymo visuomenei būdai ir priemonės.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Atnaujinta
2019-05-03
Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Kultūros paveldo tyrimų pristatymas. Literatūros studijos