Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  MAKBETAS. Muzikinis spektaklis pagal V. Šekspyro dramą

MAKBETAS. Muzikinis spektaklis pagal V. Šekspyro dramą

Festivalis BANCHETTO MUSICALE'16

2016 m. rugsėjo 24 d., šeštadienis, 19.00–20.30 val.
Valdovų rūmai

Lietuvos žiūrovams jau pažįstamas švedų choras „Romeo & Julia“ susibūrė prieš 25 metus, kad atliktų muzikines interliudijas Stokholmo karališkajame teatre statomoje Viljamo Šekspyro tragedijoje „Romeo ir Džuljeta“. Netrukus kolektyvas pradėjo savarankiškai koncertuoti, savo šmaikščiose programose išradingai derino muziką, šokį ir vaidybą. Daugiausia dėmesio trupė skiria senosios muzikos idealui, kai muzikinis ir draminis pradas yra vienodai svarbūs ir neatskiriami.
Muzikinis spektaklis pagal V. Šekspyro „Makbetą“ irgi atsirado tarsi netikėtai – choras buvo parengęs programą pagal Klemano Žanekeno (Clément Janequin) epinę pjesę ir Žoskeno Deprė (Josquin Desprez) giesmes bei dainas, tačiau scenoje pasirodantys veikėjai ir kuriamo siužeto vingiai tarsi kažką priminė. Vienoje iš repeticijų apsilankęs legendinis režisierius Ingmaras Bergmanas (Ingmar Bergman) sušuko: „Taigi čia Makbetas!“ Naujasis pasakojimas apie tragišką škotų karaliaus lemtį čia sekamas minėtų Renesanso kompozitorių kūrinių tekstais.

Choras „Romeo & Julia“ (Švedija)
Vadovas Benoît Malmberg

Bilietų kainos: 7, 9, 12, 15 Eur
Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų ir „Bilietai LT“ kasose bei internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).
Muziejaus kasose taikomos nuolaidos: 
20.00 % – studentams, moksleiviams, senjorams (1 bil.)
20.00 % – žmonėms su negalia (1 bil.).

Atnaujinta
2016-09-01
Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  MAKBETAS. Muzikinis spektaklis pagal V. Šekspyro dramą