Events

Home  |  Visit  >  Events  >  International Conference  >  Ekskursijos „Valdovų virtuvė – nuo kasdienybės iki prabangos“ (11 ir 14 val.)

Ekskursijos „Valdovų virtuvė – nuo kasdienybės iki prabangos“ (11 ir 14 val.)

13 November 2021, 11.00–15.30
Palace of the Grand Dukes of Lithuania

Ne vienam turbūt teko išgirsti sakant „Pusryčius valgykite kaip karalius, pietus – kaip princas, o vakarienę – kaip vargšas“ arba „Valgyti yra būtina, bet gerai valgyti yra menas“. Kodėl tokie ar panašūs posakiai pasiekė mūsų dienas ir kartais nuskamba iš šiuolaikinių virėjų lūpų? Kiek tiesos slypi frazėje „Pasakyk, ką valgai, o aš pasakysiu, kas esi“? Ekskursijos metu ieškosime atsakymų į šiuos ir kitus klausimus, susipažinsime su maisto gaminimo ypatumais XVI–XVII a., virtuvės rakandais bei valdovo stalo etiketo taisyklėmis. Pabaigoje kaip tikri gurmanai žvilgtelėsime į valdovo virtuvės prieskonių lentyną, sužinosime, kokie prieskoniai buvo saugomi valdovo iždinėje, ir pasitikrinsime, ar būtume galėję tarnauti valdovo virtuvėje. Jūsų uoslės lauks išbandymas!

Ekskursijos kaina – 8 Eur

Ekskursijos trukmė – 1 val. 30 min.

Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 25 asmenų grupei

Muziejų galima lankyti be galimybių paso

Bilietus galite įsigyti internetu:

11.00–12.30 val. (išparduota)

14.00–15.30 val. (išparduota)

Last update
2021-11-10
Home  |  Visit  >  Events  >  International Conference  >  Ekskursijos „Valdovų virtuvė – nuo kasdienybės iki prabangos“ (11 ir 14 val.)