Events

Home  |  Visit  >  Events  >  International Conference  >  Al Di Meolos koncertas

Al Di Meolos koncertas

Festivalis MIDSUMMER VILNIUS 2022

19 July 2022, 21.00–23.00

Buy

Septintąjį festivalio vakarą žiūrovų širdies stygomis gros džiazo ir roko gitaros virtuozas Al Di Meola. Regis, kiekvienas žmogus, balsas ar instrumentas turi savo galimybių ribas, tačiau patekusi į geras rankas gitara gali nustebinti net visko mačiusiuosius. Virtuoziškumas, talentas ir meistriškumas nuo nuostabios lyrikos iki Lotynų Amerikos muzikos, džiazo, roko ir klasikos atspindžių.

Tobulas meistriškumas, kai grojimo greitis neužleidžia vietos nuogam jausmui, gili skirtingų muzikos stilių pajauta – tai išskirtiniai gitaros genijaus Al Di Meolos atlikimo bruožai. Darnūs bei gaivūs gitarų sąskambiai, originalios kompozicijos ir muzikos žanrų įvairovė nepaliks abejingų.

Italų kilmės Al di Meola yra prestižinio „Grammy“ ir daugelio kitų svarbių apdovanojimų laimėtojas. Atlikėjas nuolat pelno kritikų liaupses už savo grojimo technikas elektrine ir akustine gitaromis. Gitaros virtuozas taip pat jau penkis kartus laimėjo žurnalo „Guitar Player“ geriausio džiazo gitaristo titulą ir kitų apdovanojimų už atlikimą akustine gitara, studijinius darbus, o 2015 m. buvo pagerbtas ypatingu Mileso Daviso vardo prizu už nuopelnus džiazo muzikai. Gitaros profesionalas savo diskografijoje turi daugiau nei 20 solinių albumų, yra surengęs daugybę pasaulinių turų, pasirodęs svarbiausiose didžiųjų miestų koncertų salėse, koncertavęs su ryškiausiais pasaulio atlikėjais, tokiais kaip Luciano Pavarotti, Stevie Wonderis ir kiti.

Organizatorė – Všį „Baleto teatras"

 

Last update
2022-04-14
Home  |  Visit  >  Events  >  International Conference  >  Al Di Meolos koncertas