Veranstaltungen

Startseite  |  Besucherseite  >  Veranstaltungen  >  Konzert. Die Perlen für die Liebeskrone

Konzert. Die Perlen für die Liebeskrone

28 November 2017, 18.00–19.30

Judita Leitaitė, dainininkė, tarptautinių konkursų laureatė

Audronė Juozauskaitė, pianistė, tarptautinių konkursų laureatė

Virginija Kochanskytė, aktorė, režisierė

 

Judita Leitaitė – viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, itin artistiška dainininkė, žavinti ne tik gražiu ir ištobulinti vokalu, bet ir įtikinančia kūrinių interpretacija, jautriu autoriaus muzikinės minties perteikimu.

Audronė Juozauskaitė – subtili pianistė, jautriai įsiklausanti į partnerį, jos preciziškas muzikavimas kūriniams suteikia netikėtų spalvų.

Virginija Kochanskytė – aktorė, nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir savo kuriamų kamerinių projektų intelektiškumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme.

 

Programoje

V. A. Mocarto, L. van Bethoveno, G. Forė, F. Šopeno, Ž. B. Vekerleno,

M. K. Oginskio, M. K. Čiurlionio kūriniai balsui ir fortepijonui.

L. Matonienės knygos „Vilnius: meilės stotelės“ ištraukos.

Menininkės drauge su knygos autore Liuda Matoniene žvalgosi pro šimtmečių ūką į iškilių asmenybių, gyvenusių Vilniuje ir kūrusių šlovingą Lietuvos istoriją, intymaus gyvenimo erdvę. Programoje skleidžiasi ne tik legendinių asmenybių – valdovų Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės ar Mikalojaus Konstantino Čiurlionio ir

Sofijos Kymantaitės, bet ir kitų Vilniuje gyvenusių didikų meilės istorijos. Dainos, muzika, poezija atspindi jų gyvenimo laikotarpį nuo Renesanso iki XX a. pradžios ir veda herojų gyvenimo keliais – per jų aistras, dramatiškas patirtis ir meilę, dovanojančią gyvenimo pilnatvę.

Žinomų menininkių sukurta programa, persmelkta dvaro salono atmosferos, atskleidžia klausytojams Lietuvoje XVIII–XIX a. madingo meno salono, kuriame buvo dainuojama, muzikuojama ir filosofuojama, žavesį ir dovanoja grožio ilgesio persmelktų potyrių.

Bilietus į renginį galite įsigyti www.bilietai.lt 


2017-11-15
Startseite  |  Besucherseite  >  Veranstaltungen  >  Konzert. Die Perlen für die Liebeskrone