Aktualijos

Pradžia  |  Aktualijos  >  Valdovų rūmų muziejaus dovanų kuponai – geriausia šventinė staigmena

Valdovų rūmų muziejaus dovanų kuponai – geriausia šventinė staigmena

Artėjant didžiausioms metų šventėms Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai kviečia artimuosius, draugus ir bičiulius, verslo partnerius arba kolegas nustebinti vertinga dovana – Valdovų rūmų muziejaus dovanų kuponu. Šiuo metu muziejus siūlo dviejų rūšių dovanų kuponus, kuriais suteikiama galimybė dovanoti individualų apsilankymą Valdovų rūmuose pageidaujamam asmenų skaičiui arba penkių asmenų ekskursiją lietuvių kalba su gidu.

„Džiaugiamės, jog šiais metais pirmą kartą Lietuvos gyventojai galės paįvairinti kalėdinių dovanų kraitę – įsigyti dovanų korteles ir dovanoti jas tiems, kurie neabejingi kultūrai, paveldui ir istorijai. Tikimės, kad žmonės, gavę šią dovaną ir apsilankę Valdovų rūmuose, patirs daug gražių emocijų ir taip puikiai pradės naujus metus“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė.

Valdovų rūmų muziejaus dovanų kuponą galima įsigyti muziejaus bilietų kasose. Dovanų kuponas galioja tris mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Nepasinaudojus nurodytomis paslaugomis per šį laiką, pinigai negrąžinami.

Dovanų kupono, kuriuo suteikiama galimybė aplankyti Valdovų rūmus individualiai, vertė skaičiuojama pagal kupone nurodytų asmenų skaičių ir standartinę bilieto kainą vienam asmeniui – 10 Lt. Dovanų kupone nurodomas asmenų skaičius neribojamas, tačiau pasinaudoti kuponu visi asmenys turi per vieną apsilankymą muziejuje. Jeigu dovanų kuponu pasinaudoja mažiau asmenų, negu jame nurodyta, pinigų skirtumas negrąžinamas. Taip pat keičiant dovanų kuponą į bilietus netaikomos papildomos nuolaidos.

Dovanų kupono, kuriuo dovanojama penkių asmenų ekskursija lietuvių kalba su gidu, vertė – 100 Lt. Jeigu ekskursijoje dalyvauja mažiau kaip 5 asmenys, pinigų skirtumas negrąžinamas, jeigu daugiau kaip 5 asmenys, kiekvienas papildomas lankytojas turi įsigyti muziejaus lankytojo bilietą. Ekskursijos vedamos ne didesnėms kaip 25 asmenų grupėms ir yra registruojamos iš anksto (nuo 2015 m. sausio 6 d.).

Pasak J. Karpavičienės, pirmieji dovanų kuponai parduodami tik muziejaus kasose, tačiau nereikėtų nusiminti tiems žmonėms, kurie gyvena ne sostinėje ir norėtų jų įsigyti. Jie turėtų kreiptis į Valdovų rūmų muziejaus Informacijos centrą el. paštu ekskursijos@valdovurumai.lt arba tel. (8 5) 262 0007 ir susitarti dėl galimybių įsigyti norimos vertės dovanų kuponą.

„Neabejoju, kad ateityje ne tik dovanų kuponą, tačiau ir bilietą į muziejų bus galima įsigyti ir internetu. Jei tik bus poreikis, būtinai ieškosime ir galimybių“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja.

Atnaujinta
2015-01-15
Pradžia  |  Aktualijos  >  Valdovų rūmų muziejaus dovanų kuponai – geriausia šventinė staigmena