События

Главная  |  Посетителям  >  События  >  SAULIAUS PETREIKIO su grupe koncertas

SAULIAUS PETREIKIO su grupe koncertas

Šventinis koncertų ciklas KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE 2022

29 December 2022, 19.00–20.15

Tai vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, jo koncertuose stebina gebėjimas suderinti gaivališką pirmapradiškumą ir sielos kūrybą. Atlikėjo daugiaplaniškumą padeda atskleisti pasitelkiami skirtingi instrumentai ir nuolatinis ieškojimas – atlieka gyvybingą, optimistišką muziką, taip pat apmąsto mistišką tamsą. Šiame permainų kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansurės fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis ar airiškos fleitos, kuriomis atliekama šokių muzika. Visi Sauliaus Petreikio pasitelkiami instrumentai – tai tik didingo medžio, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, šakos, todėl muzika skleidžia vienybę. Kartais tai eksperimentas, o kartais išliekamąją vertę turinti struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folkloro iki modernios World muzikos ir netgi su ekspresyvaus džiazo elementais. Šis koncertas yra kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, jos gidas Saulius Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas.


Bilietus galima įsigyti „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt; (taikomi aptarnavimo mokesčiai) bei Valdovų rūmų kasose, likus valandai iki renginio.

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.


Į koncertą prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.


2022-10-31
Главная  |  Посетителям  >  События  >  SAULIAUS PETREIKIO su grupe koncertas