Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Pasakojimo dirbtuvės „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“ su Mohammadu Babazadehu

Pasakojimo dirbtuvės „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“ su Mohammadu Babazadehu

„Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“

2019 m. rugpjūčio 19–20 d.

Šios dviejų dienų dirbtuvės vyks anglų kalba nuo 10.00 val. iki 16.00 val., 13.00 val. numatoma vienos valandos pertrauka.

Gidai, mokytojai, edukatoriai, dėstytojai, taip pat visi, kam įdomu ir smalsu, yra kviečiami į dviejų dienų dirbtuves „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“. Pasakojimo dirbtuvėse sužinosite, kaip tekstą paversti įdomiu ir gyvu žodiniu pasakojimu, kuris ne tik žadintų jūsų klausytojų vaizduotę, bet ir skatintų juos domėtis istorija savarankiškai.

Dirbtuvėse kartu su dalyviais:

  • sužinosite, kuo tekstas skiriasi nuo žodinio pasakojimo, kas yra žodinio pasakojimo autorius ir skyrybos ženklai;
  • sužinosite, ką auditorijai kalba jūsų kūnas, kai pasakojate istoriją žodžiu;
  • sužinosite, kokia yra gero žodinio pasakojimo struktūra;
  • patirsite ir suprasite, kaip į jūsų sakomus žodžius reaguoja auditorija, kaip ji juos supranta ir įsimena;
  • išmoksite, kaip atskirti grūdus nuo pelų ir palikti tik tai, kas būtina ir reikalinga jūsų auditorijai išgirsti, kad ji jus geriausiai suprastų;
  • suprasite, kodėl mažiau yra daugiau;
  • sužinosite ir išbandysite, kaip, pasitelkiant jusles ir savo asmeninę patirtį, paversti pasakojimą realistišku ir gyvu.

 

Dirbtuvėse bus pateiktos istorinės temos, kurias plėtosime ir rugpjūčio 23 dieną, penktadienį. Dalyvius kviesime išbandyti savo pasakojimo įgūdžius viešame renginyje Valdovų rūmuose. Dirbtuvės nemokamos, bet vietų skaičius labai ribotas. Norinčiuosius dalyvauti prašome užpildyti šią anketą. Pirmenybę teiksime tiems, kurie tikrai bus pasiryžę dalyvauti pasakojimo renginyje.

Šias dirbtuves ves muziejininkas, edukatorius ir profesionalus pasakotojas Mohammadas Babazadehas, dirbantis režisieriumi Tropenmuseum Amsterdame. Dirbtuvės vyks anglų kalba, tačiau jose lietuvių kalba asistuos ir profesionali istorijų pasakotoja, Baltic Storytelling Centre įkūrėja Milda Varnauskaitė.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Atnaujinta
2019-08-20
Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Pasakojimo dirbtuvės „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“ su Mohammadu Babazadehu