Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Koncertas „Opera po žvaigždėmis“

Koncertas „Opera po žvaigždėmis“

Festivalis MIDSUMMER VILNIUS 2020

2020 m. liepos 24 d., penktadienis, 21.00–23.00 val.
Valdovų rūmų Didysis kiemas

Finalinis, jau tradicija tapęs „Midsummer Vilnius“ festivalio renginys – „Opera po žvaigždėmis“. Liepos 24 d. išskirtinį koncertą surengs ir savo asmeninį jubiliejinį 20-ąjį kūrybinį sezoną paminės operos solistas Edgaras Montvidas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno.
Londone gyvenantis atlikėjas, savo balsu žavėjęs žiūrovus „Covent Garden“, Milano „La Scala“ ir kitose žymiausiose operos scenose, nekantrauja sugrįžti į Lietuvą ir atlikti gražiausias operų arijas, iš kurių kelioms aranžuotes specialiai ruošia kompozitorius Jievaras Jasinskis.
Festivalis „Midsummer Vilnius“ jau neįsivaizduojamas be jo bendražygių Modesto Pitrėno ir Lietuvos kamerinio orkestro. Per ketverius festivalio gyvavimo metus scenoje kartu Lietuvos kameriniu orkestru pasirodė Asmik Grigorian, Andrius Mamontovas, Jazzu ir kiti žymiausi Lietuvos atlikėjai.
Šis ypatingas renginys taps penktojo „Midsummer Vilnius“ festivalio, vyksiančio liepos 20–24 d. sostinės Valdovų rūmuose, finaliniu akcentu.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

Atnaujinta
2020-06-25
Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Koncertas „Opera po žvaigždėmis“