Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Filmas „(Ne) Tikros prancūziškos vestuvės 2“ (Qu’est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?)

Filmas „(Ne) Tikros prancūziškos vestuvės 2“ (Qu’est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?)

„Kinas po žvaigždėmis 2019“

2019 m. rugsėjo 5 d., ketvirtadienis, 21.00–22.40 val.
Valdovų rūmų Didysis kiemas

Filmas (NE) TIKROS PRANCŪZIŠKOS VESTUVĖS 2 („Qu’est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?“)
2019 m.

Režisierius: Philippe de Chauveron

Žanras: komedija
Trukmė: 100 min.
Cenzas: N13
Šalis: Prancūzija
Kalba: prancūzų
Subtitrai: lietuvių

Visame pasaulyje lankomumo rekordus sumušusi legendinė prancūziška komedija „(Ne) tikros prancūziškos vestuvės“ grįžta į kino ekranus. Konservatyvių katalikų Klodo ir Marijos Vernelių šeimos gyvenimas stojo į vėžes. Jie susitaikė su faktu, kad jų dukros ištekėjo už skirtingų rasių, tautybių ir religijų vyrų. Klodas ruošiasi išeiti į pensiją, atsiduoti paprastiems gyvenimo malonumams ir parašyti seniai planuojamą knygą. Tačiau likimas ruošia staigmeną – visos dukros su šeimomis dėl skirtingų priežasčių nutaria emigruoti. Klodas ir Marija lengvai nepasiduoda ir surezga gudrų planą, kaip žentus įtikinti, kad Prancūzija – pati geriausia šalis pasaulyje. Antroji dalis šmaikštumu, netikėtomis situacijomis ir komiškais herojais nenusileidžia pirmajai ir žada daug prancūziškam kinui būdingos autoironijos bei politiškai nekorektiško humoro, pašiepiančio vis dar gajus kultūrinius stereotipus.


Bilietus galite įsigyti čia.


Organizuoja VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 1516

Atnaujinta
2019-08-01
Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Filmas „(Ne) Tikros prancūziškos vestuvės 2“ (Qu’est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?)