Ausstellungen

Startseite  |  Besucherseite  >  Ausstellungen  >  Euro Ausstellung

Euro Ausstellung

23 October 2014–5 January 2015

Gallery

Euro paroda kviečia didelius ir mažus plačiau susipažinti su mūsų šalies naująja valiuta – euru. Parodos lankytojai įgis daugiau žinių apie eurų istoriją, banknotų dizainą, gamybą, apsaugos priemones, susidėvėjusių pinigų naikinimą ir išmoks atskirti tikrą banknotą nuo padirbto. Čia taip pat bus galima susipažinti su visų euro zonos šalių monetomis, kurios galios ir Lietuvoje.

Parodą sudaro šešios ekspozicijos: banknotai, monetos, apsaugos priemonės, pinigų istorija, vaikų kampelis ir naujasis stendas, kuriame pristatomi antrosios serijos – „Europa“ – eurų banknotai. Lankytojai kviečiami išbandyti interaktyviąsias pramogas, o mažieji parodos dalyviai vaikų kampelyje turės progą pažaisti įvairių žaidimų ir pristatymus išvysti jutikliniuose ekranuose.

Kviečiame apsilankyti ne tik parodoje, bet ir jos metu vyksiančiuose susitikimuose su Lietuvos banko valdybos nariais, ekskursijose, vedamose grynųjų pinigų ekspertų, paskaitose, filmų peržiūrose, šeimų dienose. Išsamesnę informaciją ir renginių datas rasite čia >>>

Pageidaujantys ekskursijos su gidu gali užsiregistruoti čia >>>

Europos Centrinio Banko sukurta Euro paroda nuo 2008 m. apkeliavo 15 skirtingų miestų Europoje dvylikoje šalių; ją jau aplankė daugiau nei 300 tūkst. lankytojų.

Maloniai kviečiame ir Jus!

Parodos lankymas nemokamas

Euro parodos organizatoriai

bankai


2017-12-01
Startseite  |  Besucherseite  >  Ausstellungen  >  Euro Ausstellung